Jsme nejlepšííí

7. května 2011 v 7:37 | Blackeska (Blackes-Mary) |  moje řeči
Jo jasně před několi lety jsme byli česko-slovensko,ale dnes bychom se o výhru v mistrovství světa i pozabíjeli.Skoro celej hokej jsem včera slyšela a půl i viděla,ale protože jsem byla na hokej chatu tak jsem nemohla koukat furt,ale měli jste vidět co vymýšleli ty slovenský tlamy tam (omlouvám se všem c na můj blog chodíí a jsou slováci)
například toto vymyslel eden slovák po ukončení prbvní třetiny:Byl pozdní večer šestý máj, fanoušci v tribunách je hokeje čas Češi a Slováci jdou do toho zas. 1:1 hrajeme stále jak tento zápas bude pokračovat dále

A po další třetině:Stretli sa dvaja hokejoví fanúšikovia a rozprávajú si nové klebety. Prvý hovorí: - Ty, počul si, že Červenka sa chcel z nešťastnej lásky zastreliť? - Fakt? A ako to dopadlo?! - Ako obvykle... netrafil..

a víte co jsem jim na to řekla?:toto si slováci vymýšlejte mi mezitím budeme dávat goly
Nakonec jim byla i ta básnička prd platná když jsme vyhráli 3:2 si jako myslely že když jim rozhodčí přidaji dvě vteřiny že se trefijou??? haha to bych chtěla vidět jak se za 12.8 sekund trefí do brány když jsmou leví jak šavle.¨
¨
A myslíte že si češi taky něco nevymysleli?? ale jo . : od slovenka příjde teplá fronta slováci totiž projedou zápas a budou pálit hokejky.